Usługi dla farmacji i dziedzin pokrewnych

Witaj na stronie GMDP Services!

Dostarczamy usługi dla przemysłu farmaceutycznego i pokrewnych w zakresie zgodności z wymaganiami prawnymi i efektywności procesów jakościowych. Nasze motto:

Jakość produktów i efektywność procesów jakościowych jest fundamentem biznesu!

Oferujemy naszym klientom wiedzę ekspercką i rozwiązania wspierające osiąganie zgodności z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania) i GDP (Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej). Uważamy, że cele jakościowe firmy powinny być osiągane w sposób efektywny kosztowo w zgodzie z wymaganiami prawnymi i najlepszymi praktykami.

Nasza oferta adresowana jest do:

  • wytwórców i importerów produktów leczniczych
  • wytwórców, importerów i dystrybutorów substancji czynnych
  • hurtowni farmaceutycznych
  • wytwórców substancji pomocniczych
  • wytwórców i importerów suplementów diety

GMDP Services została założona i jest kierowana przez Andrzeja Szarmańskiego posiadającego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu jakością w wiodących firmach farmaceutycznych. Umożliwiamy dostęp do eksperckiej wiedzy, dzięki której nasi klienci mogą mieć natychmiastowy dostęp do rozwiązań, które zapewnią zgodność z aktualnymi przepisami i jednocześnie efektywność procesów jakościowych zgodną z najlepszymi praktykami. Praca z GMDP Services to dobra inwestycja w przyszłość firmy.

Klient jest dla nas zawsze bardzo ważny. Poświęcamy maksimum czasu, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania oraz zapewnić rzetelną obsługę od przedstawienia naszej oferty po wykonanie działań uzgodnionych z klientem.


KONTAKT
Zadzwoń
+48 695 350 380


Napisz
Wypełnij formularz lub wyślij maila